Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 


Úvod » Voňavé » Svíčky Goose Creek Candle » Vonná svíčka Goose Creek Candle Cozy home - střední


        

Vonná svíčka Goose Creek Candle Cozy home - střední

IHNED K ODESLÁNÍ

skladem ANO

 

Číslo produktu: ES16206
Materiál: sklo
Rozměr: výška 13 cm x průměr 10 cm
Barva: hnědá
Hmotnost: 454g

Velká svíčka ve skleněné dóze s těsnícím víčkem, s věrnou, intenzívní vůní.  Svíčky jsou velmi robustní, precizně zpracovány, za použití nejkvalitnějších surovin.

Svíčka obsahuje dva knoty, díky kterým zcela vyhoří, beze zbytku.Každá svíčka je navržena tak, aby rychle zaplnila celou místnost, příjemnou, intenzívní a dlouhotrvající vůní.

Doba hoření: 70 - 90 hodin

Vůně: Posaďte se u krbu a vychutnejte si sladké a bohaté tóny kokosového ořechu, borovice, dřeva, pižma a karamelu. Propadněte vůni útulného domova.

Vyrobeno v USA.

Návod na správné používání:

Svíčku zapalujte vždy na rovném, nehořlavém povrhu, nenechávejte hořet v průvanu. Před prvním i opakovaným zapálením je nutné ujistit se, že knot má délku 3-5 mm, a popřípadě jej zastřihnout. Správná délka knotu zajistí, že se knot nebude ve vosku utápět. Před opakovaným zapalováním rovněž sejměte černý, ohořelý konec knotu, zabráníte tak nežádoucímu kouři a černání okrajů skleněného obalu svíčky. Nechte vosk rozpustit po celé ploše svíčky, aby mohla hořet rovnoměrně a vy se těšili z maximální doby hoření. Ideální čas, po který by svíčka měla hořet v kuse, jsou 4 hodiny. Chraňte před stykem s dětmi a zvířaty. Nenechávejte hořet bez dozoru.