Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Retro vintage keramické misky, porcelánové talíře ve stylu provence

Keramické a porcelánové misky využijete všestranně. Při ranním stolování na mléko a musli, při obědě na polévku a večer na nakrájenou zeleninu. Romantickou misku je možné použít k dalšímu dekorování a vytvořit si tak originální dekoraci na stůl. K tomu použijte dekorační písky a ozdobné svíčky. Stejně tak i talířky mohou sloužit jako podklad pro dekorování nebo jako podložka pro nejrůznější laskominy.

Vyměňte své nádobí za romantické nebo s vintage vzory

Nádobí slouží ke každodenní potřebě, tak proč ho nemít krásné a netěšit se z něj při každém soustu. Vyměňte opetřebované talíře, misky a hrnky za nové designové kousky. Vyberte si z naší nabídky keramického a porcelánového nádobí v retro vintage a romantickém stylu.

Skleněné, keramické i porcelánové misky v provence a vintage stylu

Misky na polévku, musli nebo zeleninový salát, i takové u nás vyberete. Ať už keramické, porcelánové nebo skleněné, velké nebo malé mističky, všechny k sobě budou skvěle ladit. Ty nejmenší můžete používat jako šperkovnici, fantazii se meze nekladou!


Parametry


AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


IHNED K ODESLÁNÍ
NOVINKA
IHNED K ODESLÁNÍ
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ