Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nástěnné tabule a tabulky na křídu

Tabule na křídu nemusí figurovat jen jako vybavení školní třídy. Stále více si získávají oblibu jako funkční bytový doplněk, který oceníte při každodenním provozu vaší domácnosti. Ať už na vzkazy nebo nákupní seznam, tuto nástěnnou dekoraci si zamilujete. Že vám ještě doma žádná tabulka na křídu nevisí? Prohlédněte si naši aktuální nabídku dřevěných tabulí ve vintage, retro či provance stylu a pořiďte si pro sebe tu nejhezčí.

Dřevěné a plechové tabule místo diáře? Proč ne!

Křídová tabule vám už nedovolí zapomenout koupit suroviny na dnešní večeři nebo propásnout významnou událost. Křídou zapište poznámku či úkol a vše potřebné budete mít stále na očích. Popisovací tabule je také žádanou svatební dekorací či nápaditým dárkem pro novomanžele.

Nástěnná tabule na křídu jako dekorace do předsíně, kuchyně i dětského pokojíčku

Naše popisovací tabulky na křídu mají různé podoby od tvaru srdíčka, sovy nebo klasického obdélníku. Mají-li vám posloužit i jako věšák na utěrky do kuchyně nebo drobné svršky a módní doplňky v předsíny, volte kombinaci nástěnné tabulky s kovovými háčky. Menší popisovací tabulky mohou označit dveře dětského pokojíčku, větší poznámkové tabule se stanou pomocníkem školáků a studentů.


Parametry
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


IHNED K ODESLÁNÍ