Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NÁSTĚNNÉ STOJÁNKY NA ŠPERKY, FIGURÍNY, ODKLÁDACÍ MISKY NA ŠPERKY A ŠPERKOVNICE

Ke každé ženě patří krásný šperk. A ruku na srdce, dámy, jeden nám nikdy nestačí. Abyste se v té blyštivé a třpytivé kráse neztratily, pořiďte si praktický stojánek na šperky nebo úložnou šperkovnici. Své místo najdou na nočním nebo toaletním stolku v ložnici, jako dekorace v koupelně nebo praktický doplněk v předsíni. Prohlédněte si naši nabídku romantických a retro vintage stojánků na šperky.

Figuríny a stojánky na šperky s háčky

Přehledně uspořádané šperky mohou zapůsobit i jako elegantní bytový doplněk. Své náušnice, náramky i náhrdelníky rozvěste na malé háčky kovových nebo dřevěných stojánků. Oblibě se těší retro stojánky ve tvaru figuríny, manekýny nebo krejčovské panny. Postavte je jako dekoraci na okno nebo polici, vnesou k vám domů kapku retro nálady. Stojánek na šperky nesmí chybět v dámském budoáru ve stylu vintage, kde podtrhnou atmosféru starých časů. Šperky je možné také zavěsit na nástěnný držák s háčky třeba ve tvaru srdíčka.

Šperkovnice a odkládací misky na šperky

Kromě úložných boxů a krabiček je možné šperky odložit na keramickou či porcelánovou mističku. Tu je výhodné mít umístěnou na nočním stolku nebo v koupelně, kde šperky odkládáme nejčastěji. Variantou je samozřejmě také klasická šperkovnice v podobě kufříku nebo skříňky se šuplíčky. Doplňte své stojánky na šperky parádním kouskem z nabídky vintage bižuterie.


Parametry