Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 775 076 699(Po-Pá 8:30-17:00)

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Úvod »BYTOVÉ DOPLŇKY » Rámečky na fotografie

Rámečky na fotografie na zeď i na postavení

Čím jiným vytvořit osobitý bytový design než vlastní fotografií umístěnou ve stylovém rámečku. Fotky jsou naše vzpomínky na krásné chvíle, dávají nám možnost vrátit se do minulosti a připomenout si dobu, kdy nám bylo dobře. Schovejte své vzpomínky do ozdobného rámečku na fotku v provence nebo vintage stylu. Ozdobte zdi své ložnice, obýváku i haly parádním fotorámečkem a zútulněte si své bydlení. Ozdobný a originální rámeček na fotku je jedním z nejžádanějších dárků na svatbu.

Nástěnné rámečky na fotku i rámečky na postavení

Podle toho, kam chcete svou fotku umístit, vyberte správný typ rámečku. Můžete jej pověsit na zeď jako nástěnnou dekoraci nebo postavit na stůl, okno či poličku. Pokud se vám sejde více podobných fotografií, nabízí se využít multirámeček na fotky. Podívejte se na naši nabídku dvojrámečků na fotografii nebo rámečků pro ještě více fotek. Skvěle vypadají ty doplněné o další ozdoby, stylové nápisy nebo motiv srdíčka. Takový rámeček na fotografii jistě udělá radost kamarádce nebo kolegyni v práci.

Dřevěné, kovové i skleněné rámečky

I rámečky na fotku se dají pořídit s ohledem na styl vašeho bydlení. U nás najdete ty ve stylu retro vintage a romantické Provence. Hodit se vám budou rámečky na fotku ze dřeva, kovu, textilu i skla. Obzvláště ty skleněné působí elegantně a luxusně, budou se vyjímat na polici v ložnici nebo toaletním stolku. Do dětského pokojíčku pořiďte roztomilé rámečky na fotku s motivem medvídka nebo rámeček na více fotek, kam umístíte fotky celé vaši rodiny. Naplňte svůj domov láskou a harmonií!


IHNED K ODESLÁNÍ