Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ošatky, ubrusy a běhouny

Co na kuchyňský stůl, aby nepůsobil smutně a stroze? Prohlédněte si naši nabídku textilu do kuchyně a jídelny. V této kategorii naleznete textilní ošatky na pečivo, bavlněné ubrusy na stůl i praktické běhouny v romantickém provence a retro vintage stylu. Jídelní stůl nezapomeňte doplnit o keramickou nebo skleněnou dochucovací sadu se slánkou a pepřenkou, kovový či proutěný zásobník na ubrousky nebo jinou nápaditou dekoraci na stůl.

Bavlněné ubrusy a běhouny na jídelní stůl

Krásně prostřený stůl potřebuje kvalitní ubrus nebo běhoun. Nabízíme bavlněné ubrusy se sezónními motivy, jednobarevné i pestré, ve velikosti 100x100 cm nebo 150x150 cm. Pokud nechcete svůj jídelní stůl přikrýt úplně, použijte lehké textilní běhouny. Váš stůl skvěle oživí a vytvoří vzdušný dojem. Máte-li rádi romantické bytové dekorace, nadchnou vás ubrusy s motivem levandule nebo růžiček.

Textilní ošatky na chleba a pečivo

Pečivo na snídani nebo večeři si vychutnáte lépe z textilních ošatek na chléb a pečivo. Nabízíme Vám různá barevná provedení vhodná do každé kuchyně. Ošatku lze složit pomocí připevněných tkaniček pro úspornější skladování a v případě potřeby opět rozložit. Tyto praktické košíky na pečivo jsou navíc oboustranné, a tak můžete motiv měnit dle své nálady. K zakrytí potravin využijete textilní poklopy opatřené zdrhovadlem, takže je možné je kdykoli složit a uložit. Poklop je ideálním pomocníkem při venkovním stolování, kdy Vám pomůže potraviny uchránit před dotěrným hmyzem.


IHNED K ODESLÁNÍ