Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Proutěné koše na prádlo a úložné dózy do koupelny

Sotva jste vyprali a už se zase kupí další prádlo. Kam s ním, aby nepřekáželo a nekazilo dojem čistého a útulného domova? Vložte jej do úložného koše na špinavé prádlo! Přinášíme vám nabídku proutěných prádelních košů různých tvarů a velikostí vhodných pro každý interiér. Podívejte se na naši nabídku všech úložných košů v provence, vintage a retro stylu.

Proutěný koš nejen na prádlo

Proutěné koše s víkem snadno schovají všechno špinavé prádlo. Stejně dobře však mohou posloužit i pro skladování dětských hračekpřikrývek či jiného bytového textilu. Proutěné koše na prádlo mají látkovou vsadku vhodnou k praní, proto je snadno udržíte v čistotě. Je libo robustní rustikální koš na prádlo ve tvaru soudku nebo praktický vysoký koš na prádlo? Vyberte si ten nejvhodnější k vám domů!

Keramické a skleněné dózy vhodné do koupelny

 

V koupelně se najde spousta drobností každodenní potřeby. Roztřiďte je do skleněných či porcelánových dóz a najděte ty oblíbené vždy snadno a rychle. Dózy z naší nabídky užijete jako dekoraci do koupelnykuchyňský doplněk. Uložte do nich odličovací tampóny, dekorativní kosmetiku nebo vlasové doplňky. Vyberte si praktické dózy s víkem nebo dózy s více patry.


Parametry