Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Předložky do koupelny a předsíně, rohožky před vstupní dveře, koberce a běhouny

Každým vchodovým dveřím sluší stylová rohožka pro očištění bot. Svým vzhledem může dát najevo váš vztah k bytovému designu a zároveň funguje jako praktický bytový doplněk v zádveří. Dekorujte svůj domov již od samého vchodu a vyberte si ze široké škály venkovních i interiérových rohožek v provence, retro a vintage stylu. Vstup do vašeho bydlení můžete vylepšit také veselým věncem na dveře.

Rohožky před dveře, do předsíně i koupelny

Přinášíme vám rozmanité předložky a rohožky před dveře s oblíbenými nápisy, vintage dekorem, romantickými motivy růží či levandule. U rohožek oceníte protiskluzovou vrstvu, která zabrání smeknutí. Díky tomu jsou předložky vhodné také jako doplněk do koupelny. Rohožky z kokosového vlákna užijete před vchodovými dveřmi, v předsíni či na zahradě, bavlněné a kobercové předložky se budou hodit do koupelny, ložnice i haly. Vyberte si měkký kobereček, běhoun na zem do chodby nebo obýváku, ať jsou vaše nohy v teple! Většinu z nich lze prát v pračce, a proto si vždy zachovají krásný a čistý vzhled.

Rohožky před dveře s nápadem

Baví nás být kreativní a rádi vás nakazíme! Pojměte vstup do vašeho domova vtipně a vyberte si některou z nápaditých rohožek před dveře, třeba tu s nápisem, který v sobě nese zábavnou myšlenku. Obrázkové rohožky před dveře v hostech vzbudí dojem, že vcházejí do útulného prostoru.


Parametry


AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ