Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kovové držáky a zásobníky na kuchyňské utěrky

Nepostradatelným pomocníkem v kuchyni je stojan na kuchyňské papírové utěrky. Znáte ten pocit, kdy se role utěrek povaluje všude možně a vy nikdy nemůžete chytit její konec? S praktickým držákem kuchyňských utěrek už vás tento problém trápit nebude. Prohlédněte si naši nabídku dřevěných, kovových i proutěných zásobníků na kuchyňské utěrky v romantickém provence i retro vintage stylu.

Venkovské dekorace do kuchyně a jídelny

Máte-li slabost pro kuchyňské dekorace ve vesnickém stylu, jistě vás potěší naše nabídka romantických provance doplňků do kuchyně. Mezi ně patří například proutěné podnosy, skleněné karafy nebo rustikální skleněné dózy s keramickým víčkem. Doplňte svou sbírku praktických pomocníků o venkovský stojan na kuchyňské utěrky.

Nástěný držák na kuchyňské utěrky

Kromě klasického stojanu na kuchyňské utěrky, který je možné postavit na kuchyňskou linku nebo jídelní stůl, vám nabízíme také nástěnné držáky kuchyňských utěrek s praktickým šuplíčkem. Vyberte si stojánek na utěrky v romantickém provence nebo retro vintage stylu. V naší nabídce naleznete i klasické bavlněné utěrky na nádobí, které pohodlně zavěsíte na háček nebo věšák.


Parametry