Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Odkládací stolky, komody a police

Chcete-li se pustit do větších změn ve vašem bydlení, pořiďte si nový nábytek. Nemusí jít hned o radikální přestavbu celého bytu, pro oživení si stačí pořídit pár drobných kousků nábytku. Vašemu domovu budou slušet odkládací stolečky, nástěnné poličky, zrcadla, taburetky nebo stoličky. Podívejte se na naši nabídku dřevěného, kovového i skleněného nábytku v provence, vintage a retro stylu. Doplnit jej můžete o další drobné dekorace do bytu.

Drobný nábytek je praktický

Výhodou malého nábytku je jeho skladnost, snadná manipulace a v neposlední řadě také nïžší pořizovací cena než u velkých nábytkových kusů. Díky tomu můžete snadno a rychle přeskupit dřevěnou komodu se šuplíky či odkládací stoličku a vytvořit tak pokaždé jiné bydlení, které vás bude bavit. Je libo bydlení v provence nebo vintage stylu? Vyberte si z naší nabídky drobného nábytku.

Taburetky, odkládací stolky a poličky

Jako praktickou dekoraci na zeď zvolte nástěnnou polici nebo ozdobné zrcadlo. V kombinaci s proutěnými košíky nebo věšáky vytvoří například v předsíni příjemný vstup do vašeho bydlení. Do obývacího pokoje se hodí taburetky s úložným prostorem nebo stoličky s textilním či koženkovým potahem. Využijete je jako podnožku nebo odkládací stolek. Netradiční nábytkový kousek je jistě velký patrový etažer sloužící jako odkládací prostor nebo knihovna. Nadchne vás také podnos s nožičkami, který využijete jako praktický kuchyňský doplněk.


Parametry


IHNED K ODESLÁNÍ
NOVINKA
IHNED K ODESLÁNÍ