Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dekorativní drátěné klece a klícky na svíčku

Jako netradiční lucerna poslouží romantická drátěná klec s vrátky. Vložit do ní můžete jednu silnou nebo několik různě velkých svíček, s trochou fantazie vyčarujete romantické aranžmá ze živých nebo umělých květin. Dekorační klece se vyjímají jako dekorace na stole či volně postavené na zemi, nejvíce parády však nadělají zavěšené v okně nebo při venkovní párty třeba na větvích stromů. Kovové klícky jsou velmi oblíbenou dekorací na svatbu laděné do provence nebo retro vintage stylu. Dekorativní klece jsou u nás skladem a připravené ihned k odeslání, aby zkrášlily váš domov třeba hned zítra.

Drátěné dekorativní klece si zamilujete

Dekorační klece v sobě schovávají nádech starých časů a pomůžou nám vytvořit si doma originální vintage koutek k bydlení. Použít je můžete jako stylovou dekoraci v ložnici nebo obývacím pokoji a vydávat je třeba za retro ptačí klec. S pomocí dekoračních stužek z nich vytvoříte originální doplněk v romantickém provence stylu.

Malé drátěné klícky na svíčku

Když není doma místa nazbyt a vy přesto toužíte mít svou parádní drátěnou klec k ozdobení pokoje, sáhněte po menších ptačích klíckách vhodných pro čajovou svíčku. Postavit ji můžete na konferenční stolek nebo okno a rázem domů dostanete příchuť retro časů.


Parametry
NOVINKA
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


NOVINKA
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


NOVINKA
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ


NOVINKA
AKCE
IHNED K ODESLÁNÍ