Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3RUŠÍME MINIMÁLNÍ VÝŠI OBJEDNÁVKYAž do odvolání rušíme minimální výši velkoobchodní objednávky. Objednat tak můžete třeba za 1... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Keramické a porcelánové dávkovače na mýdlo, misky na mýdlo a stojánky na kartáčky

Ať už jste příznivcem tekutého nebo klasického tuhého mýdla, pro obojí u nás vyberete stylový dávkovač nebo podložku. Prohlédněte si nabídku keramických, porcelánových i skleněných zásobníků na mýdlo a mýdlenek. Najdete u nás především doplňky do koupelny v oblíbeném provence, retro a vintage stylu. Vaše koupelna díky nim získá nádech venkova a starých časů a vy se do ní zamilujete.

Dávkovače mýdla jak je neznáte

Napadlo vás někdy použít dávkovač na mýdlo jako doplněk do kuchyně? Nalijte do něj přípravek na nádobí a slaďte svůj domov do jednoho designu. Dávkovač s pumpičkou je vhodný i na pěnu do koupele, tělový krém či šampón. Vyměňte nevzhledný plastový obal kosmetických přípravků za romantický porcelánový nebo retro skleněný zásobník, který vám bude dělat radost!

Pořiďte si mýdlenku a stojánek na kartáčky do sady

Slaďte koupelnu do jednoho stylu a vyberte si také stojánek na kartáčky, kelímky nebo mýdlenky v provence, retro či vintage stylu. Romantické porcelánové misky na mýdlo najdou své místo třeba i v ložnici. Odložte na ně svou bižuterii nebo potřeby pro manikúru. Drátěné a kovové mýdlenky se hodí také jako doplněk do kuchyně pro odložení houbičky na nádobí či drátěnky.


Parametry