Potřebujete poradit? Zavolejte:
+420 725 959 137(Po-Pá 8:30-17:00)

 

 

NOVINKY

arr3MINIMÁLNÍ VÝŠE OBJEDNÁVKYMinimální výše objednávky v našem velkoobchodě je 2.000 Kč s DPH. U zboží není stanoven limit na... arr3POŠTOVNÉ ZDARMANakupte v našem velkoobchodě v minimální hodnotě 10 000 Kč s DPH a poštovné hradíme za Vás! Platí...

Kontakt na nás

Benast s.r.o.
Velkoobchod La Almara
Přítoky 45, Kutná Hora
tel: +420 725 959 137
benast@laalmara.cz
č.ú. pro ČR: 9040520159/2010
č.ú. pro SR: 9040520159/8330

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ozdobné papírové ubrousky ve vintage, romantickém a retro stylu s potiskem

V žádné jídelně nesmějí chybět jednorázové papírové ubrousky. Pro slavnostní stolování jsou jistě vhodnější ty bavlněné, které dodávají večeři romantický nádech. Pro běžné používání si však bohatě vystačíte s papírovými ubrousky. K dostání jsou jednobarevné i veselé ubrousky s motivy soviček, hvězdiček nebo s nápisy. Vyberte si z naší nabídky retro vintage ubrousků na jídelní stůl.

Jak skladovat papírové ubrousky

Papírové ubrousky jsou samy o sobě krásným doplňkem do kuchyně a jídelny. Vystavit je můžete do kovového či proutěného zásobníku na ubrousky nebo boxu. Pro slavnostní stolování volte keramické či kovové kroužky na ubrousky, ve kterých skvěle vyniknou. Vedle ubrousků se v kuchyni hodí také papírové utěrky. Vyberte si na ně vhodný držák. Nabízíme kovové i proutěné strojánky na utěrky.

Na co se hodí papírové ubrousky ve vintage stylu?

Kromě využití během stolování se papírové ubrousky hodí také k zabalení svačiny. Kdo je rád kreativní, jistě zná techniku decoupage, pro kterou jsou vícevrstvé papírové ubrousky v romantickém provence a retro vintage stylu jako stvořené. Papírové ubrousky využijete i při jiných ručních pracech jako je výroba přáníček a scrapbooking.